Aktivní antidekubitní matrace

Antidekubitní matrace a antidekubitní systémy Talley jsou speciálně vyvinuty pro zdravotnictví a pečovatelství. Tyto antidekubirní matrace jsou klinicky testované a navržené tak, aby snižovaly riziko vzniku proleženin (dekubitů) u dlouhodobě ležících pacientů.

Antidekubitní aktivní matrace firmy Talley zahrnují unikátní patentovaný systém vzduchových komor, mikroprocesorem řízené agregáty a kombinace použitých materiálů matrace dělají z těchto matrací značně výhodný systém pro dekubitní prevenci a léčbu. Tyto antidekubitní matrace umí vylepšený cyklus střídání tlaku 1-ze-4 válců, což poskytuje větší pohodlí, než cyklus 1-ze-2 nebo 1-ze-3 válců rozložením váhy pacienta na větší počet nahuštěných komor.

Matrace proti proleženinám Talley mají jednotlivě výměnné komory, které zajišťují dlouhou životnost a maximální využitelnost systému. Matrace si umí automaticky přizpůsobit tlak a disponují funkcí optického a akustického chybového hlášení.

Antidekubitní systémy a matrace Talley mají vynikající poměr cena / výkon, jsou dostupné i pro domácí péči a nabízejí maximální pacienský komfort pří léčbě dekubitů.

Více informací o problematice dekubitů a významu antidekubitních matrací v léčbě proleženin naleznete v našem Antidekubitním poradenském centru.

Quattro ACUTE - antidekubitní matrace

VÝROBCE: Talley Medical

Antidekubitní systém pro vysoké riziko vybavený CPR, systém se střídavým tlakem vzduchu pro prevenci a léčbu proleženin u pacientů s vysokým rizikem vzniku proleženin.

Detail
Pulsair Choice - antidekubitní matrace

VÝROBCE: Talley Medical

Aktivní sytém pro pacienty všech rizikových skupin - dvě verze výrobku.

Detail
Quattro Overlay - antidekubitní matrace

VÝROBCE: Talley Medical

Antidekubitní systém pro vysoké riziko, systém se střídavým tlakem vzduchu pro prevenci a léčbu proleženin u pacientů s vysokým rizikem vzniku proleženin.

Detail
Quattro Plus - antidekubitní matrace

VÝROBCE: Talley Medical

Antidekubitní systém pro vysoké riziko.

Detail

Pro zobrazení všech produktů vybírejte z následujících kategorií:Kontakty

MEDITECH s.r.o.
Vídeňská 122
619 00 BRNO
Česká republika
Tel: 545 422 911
Fax: 545 422 916
Dat. schránka: qgr7h9
IČ: 607 07 992
DIČ: CZ 607 07 992

Nenašli jste co potřebujete nebo máte dotaz? Napište nám.