O společnosti MEDITECH

Firma Meditech byla založena v květnu roku 1990. V roce 1990 byla také registrovaná ochranná známka na název firmy "MEDITECH ®" (oblast činnosti prodej, servis a výroba zdravotnické techniky), v roce 1994 jsme se transformovali na společnost s ručením omezeným.

Hlavní činností naší společnosti je prodej a servis zdravotnické techniky. Specializujeme se především na intenzivní medicínu (infuzní technika, antidekubitní systémy) a na chirurgickou medicínu (systémy pro rigidní endoskopii, flexibilní nástroje a příslušenství). Naše společnost působí po celé České republice, hlavními zákazníky jsou především nemocnice, ale také ambulance či domovy důchodců atd. Nabízíme i antidekubitní řešení do domácí péče.

Naší filozofií je orientace na klienta a neustálé zlepšování našich služeb. I proto jsme za dobu našeho působení dosáhli významného postavení na trhu s infuzní technikou a zároveň jsme se stali jedním z předních dodavatelů antidekubitních systémů a partnerem v komplexním servisu endoskopických optik.

Naše společnost je výhradním zástupcem mnoha zahraničních firem na českém trhu. Jsou to CODAN ARGUS AG (Švýcarsko), Talley Group Limited (Velká Británie), Direct Healthcare Group Limited (Velká Británie), Vitalitec (Německo).

Protože se snažíme o neustálý růst kvality poskytovaných služeb, zahájili jsme v roce 2001 certifikaci prováděných služeb dle normy ISO 9001, v roce 2003 jsme certifikaci zakončili získáním certifikátu ISO 9001:2001. V roce 2006 jsme rozhodli implementovat do našeho systému jakosti normu ISO 13485:2003.

Cílem naší společnosti je vždy spokojený zákazník, proto věnujeme velkou péči školení našich zaměstnanců. V dané problematice jsou vyškoleni přímo výrobcem a jsou vybaveni potřebnou technikou pro splnění a udržení kvality dodávek. Velký důraz klademe rovněž na následný servis produktů. K jeho špičkové kvalitě přispívá kromě vyškolených techniků také na zakázku vyvinutý informační systém, umožňující kompletní monitorování servisního a obchodního procesu. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému zákazníkovi a maximální vstřícnost při obchodním jednání.

NEPŘIJÍMÁME PLATBY V HOTOVOSTIKontakty

MEDITECH s.r.o.
Hlavní 104
664 31 Lelekovice
Česká republika
Tel: 545 422 911
Dat. schránka: 8r7k2nd
IČ: 607 07 992
DIČ: CZ 607 07 992

Nenašli jste co potřebujete nebo máte dotaz? Napište nám.