O společnosti MEDITECH

Firma Meditech byla založena v květnu roku 1990. V roce 1990 byla také registrovaná ochranná známka na název firmy "MEDITECH ®" (oblast činnosti prodej, servis a výroba zdravotnické techniky), v roce 1994 jsme se transformovali na společnost s ručením omezeným.

Hlavní činností naší společnosti je prodej a servis zdravotnické techniky. Specializujeme se především na intenzivní medicínu (infuzní technika, antidekubitní systémy) a na chirurgickou medicínu (systémy pro rigidní endoskopii, flexibilní nástroje a příslušenství). Naše společnost působí po celé České republice, hlavními zákazníky jsou především nemocnice, ale také ambulance či domovy důchodců atd.

Naší filozofií je orientace na klienta a neustálé zlepšování našich služeb. I proto jsme za dobu našeho působení dosáhli významného postavení na trhu s infuzní technikou a zároveň jsme se stali jedním z předních dodavatelů antidekubitních systémů a partnerem v komplexním servisu endoskopických optik.

Naše společnost je výhradním zástupcem mnoha zahraničních firem na českém trhu. Jsou to CODAN ARGUS AG (Švýcarsko), Talley (Velká Británie), Vitalitec (Německo).

Protože se snažíme o neustálý růst kvality poskytovaných služeb, zahájili jsme v roce 2001 certifikaci prováděných služeb dle normy ISO 9001, v roce 2003 jsme certifikaci zakončili získáním certifikátu ISO 9001:2001. V roce 2006 jsme rozhodli implementovat do našeho systému jakosti normu ISO 13485:2003.

Cílem naší společnosti je vždy spokojený zákazník, proto věnujeme velkou péči školení našich zaměstnanců. V dané problematice jsou vyškoleni přímo výrobcem a jsou vybaveni potřebnou technikou pro splnění a udržení kvality dodávek. Velký důraz klademe rovněž na následný servis produktů. K jeho špičkové kvalitě přispívá kromě vyškolených techniků také na zakázku vyvinutý informační systém, umožňující kompletní monitorování servisního a obchodního procesu. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému zákazníkovi a maximální vstřícnost při obchodním jednání.

NEPŘIJÍMÁME PLATBY V HOTOVOSTIKontakty

MEDITECH s.r.o.
Vídeňská 122
619 00 BRNO
Česká republika
Tel: 545 422 911
Fax: 545 422 916
Dat. schránka: qgr7h9
IČ: 607 07 992
DIČ: CZ 607 07 992

Nenašli jste co potřebujete nebo máte dotaz? Napište nám.