Antidekubitní program
– aktivní a pasivní antidekubitní matrace

Naše firma zajišťuje kompletní servis v oblasti aktivních antidekubitních systémů. Naše nabídka aktivních matrací – prevence proti dekubitům začíná systémem Pulsair Choice a končí terapeutickým systémem NODEC S (pístový systém včetně aktivní vývěvy). Špičkové aktivní antidekubitní matrace nabízíme od společnosti Talley Group Limited.

Záměrně nedodáváme systémy jednoduchých aktivních antidekubitních matrací v cenách pod 20.000 Kč, protože tyto systémy nejsou určené pro nemocniční péči a kvalita (účinnost) je problematická.

Dle našeho názoru v této cenové relaci je vhodnější používat kvalitní pasivní matrace, které jsou v těchto případech efektivnější v boji proti proleženinám. V oblasti pasivních matrací máme v nabídce špičkové matrace společnosti Direct Healthcare Group Limited.

Výhradně pro nemocnice nabízíme možnost pronájmu antidekubitních systémů, za předpokladu podpisu rámcové smlouvy minimálně na jeden rok s dohodnutým objemem (více informací Vám poskytnou naši obchodníci).

Pro domácí péči nabízíme možnost krátkodobého pronájmu antidekubitních matrací nebo jejich nákup s příspěvkem smluvních zdravotních pojišťoven (VZP, ČPZP, OZP).

Dekubity, proleženiny, respektive prevence – terapie dekubitů je komplexní problém, kde Vám můžeme nabídnout kompletní technickou pomoc a odborné srovnání výhod jednotlivých systémů.Kontakty

MEDITECH s.r.o.
Vídeňská 122
619 00 BRNO
Česká republika
Tel: 545 422 911
Fax: 545 422 916
Dat. schránka: qgr7h9
IČ: 607 07 992
DIČ: CZ 607 07 992

Nenašli jste co potřebujete nebo máte dotaz? Napište nám.