Dyna-Form® Mercury Advance

VÝROBCE: DHG
KÓD: Dyna-Form Mercury Advance

Dyna-Form® Mercury Advance je hybridní systém matrace, který kombinuje výhody moderní pěnové technologie a vzduchových komor. Je speciálně navržen pro pacienty, u nichž se předpokládá „velmi vysoké riziko“ vzniku proleženin. CELÝ POPIS →

ks

Tento jedinečný systém nabízí vysokou úroveň pohodlí pro pacienty a v případě klinické potřeby je možné jej „zvýšit“ na úroveň dynamické matrace připojením agregátu. Stejně tak lze funkci matrace „snížit“, jakmile se stav pacienta zlepšuje, odpojením agregátu.

Díky těmto vlastnostem je zvláště výhodné pro použití například v domácí či následné péči, LDN nebo paliativní péči o pacienta. Toto řešení pomáhá snižovat náklady na logistiku a dekontaminaci. Klinické přínosy jednoho systému jsou stejně dobře použitelné v moderním nemocničním prostředí i v domácí péči.

Vyšší maximální nosnost, až 254 kg, umožňuje produktu čelit výzvám těžších pacientů.

Všechny součásti jsou vyměnitelné a nahraditelné, což maximalizuje životnost produktu a snižuje dopad na životní prostředí. Potah matrace je vysokofrekvenčně svařovaný, vyrobený z paropropustného materiál Dartex, který splňuje nejpřísnější zásady kontroly infekce. 

Určené pro pacienty do hmotnosti 254 kg
Kategorie rizika: velmi vysoké riziko
Záruka: 2 roky
Rozměry matrace: 198 x 88 x 15 cm  
Hmotnost matrace: 13,3 kg
Hmotnost agregátu 1,7 kg

Další produkty v kategorii

Dyna-Form Static Air HZ

VÝROBCE: DHG

Dyna-Form Static Air HZ – Hybridní matrace s novou generací statického povrchu vyvinutého ve spolupráci s Welsh Wound Innovation Centre.

Detail

Pro zobrazení všech produktů vybírejte z následujících kategorií:


Kontakty

MEDITECH s.r.o.
Hlavní 104
664 31 Lelekovice
Česká republika
Tel: 545 422 911
Dat. schránka: 8r7k2nd
IČ: 607 07 992
DIČ: CZ 607 07 992

Nenašli jste co potřebujete nebo máte dotaz? Napište nám.